Villa Ula Villa Ula Villa Ula Villa Ula Villa Ula Villa Ula

Pobierowo

Oferujemy apartamenty blisko morza – Pobierowo!

Hotel Villa Ula mieści się w malowniczej miejscowości Pobierowo. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu to cudowne miejsce. Jest tam wiele możliwości spędzania wolnego czasu, zarówno tych związanych z aktywnością fizyczną, jak i słodkim lenistwem. Warto w niej pomieszkać w trakcie urlopu. Na przykład w naszych wygodnych apartamentach blisko morza!

Pobierowo jest nadmorską miejscowością, zlokalizowaną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim. Jest ona bardzo popularna wśród turystów ze względu na dobrze zabezpieczone kąpielisko morskie oraz malownicze położenie wśród lasów sosnowo-świerkowych. Centrum turystycznego życia jest ulica Grunwaldzka, gdzie znajduje się wiele kawiarni, barów, restauracji, ogródków piwnych, dyskotek i kin. Jest to więc doskonałe miejsce nie tylko na wczasy rodzinne, ale również pełen atrakcji wypad ze znajomymi.

Pobierowo znane jest z rozległej, piaszczystej plaży oraz bardzo czystej wody. Panują tam doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, między innymi windsurfingu. Co bardzo ważne, do plaży można dojść praktycznie z każdego miejsca w bardzo krótkim czasie. Zachęcamy więc do spędzenia urlopu w Pobierowie, w komfortowych pokojach gościnnych Villa Ula!

150 metrów
od morza
Piękny
sosnowy las